خانه / کتاب / دانلود کتاب جن در پرتو حقیقت و دانش

مجموعه کتاب های ممنوعه و کمیاب علوم غریبه

دانلود کتاب جن در پرتو حقیقت و دانش

دانلود کتاب جن در پرتو حقیقت و دانش

دانلود کتاب جن در پرتو حقیقت و دانش

دانلود کتاب جن در پرتو حقیقت و دانش

سلام به دوستان خوبم امیدوارم حالتون خوب باشه امروز یک کتاب دیگری در مورد آموزش علوم غریبه برای شما آماده کردیم به نام کتاب جن در پرتو حقیقت و دانش این کتاب چشم شما بر روی حقایقی که قبلا پنهان بوده باز میکند و شما با دید باز تری به دنیا و مخلوقات آن می نگرید در واقع به قول کتاب پاسخی به آنچه منتظر شنیدنش هستی،این کتاب نوشته جمال فرجی میباشد.

قسمتی از کتاب جن در پرتو دانش و حقیقت :جن وجود دارد ؟ آیا واقعا زمان این نرسیده است که به این پرسش پاسخ راستین داده شود ؟ آیا واقعا زمان این نرسیده است که بدانیم جن چیست؟ اگر این موجود وجود دارد ،چطور با این موجود باید مدارا کرد و اگر این موجود وجود ندارد ، چرا برخی بر این اعتقاد هستند که همچین موجودی وجود دارد !  این ها پرسشهایی هستند که در این کتاب پاسخ داده میشوند و دری را به سوی حقیقت در پرتو دانش به سوی شما باز میکند .
ترس بشریت از جن به طوری است که انسان هایی بیش از جن از هیچ موجود دیگری نمیترسند. انسان قرن ها و قرن ها است که گویی با این موجود کلنجار میرود و به شکلی با این موجود مبارزه میکند .  این چه موجودی است که همه از آن میترسند ؟ آیا به راستین چنین چیزی وجود دارد ؟
پاسخ پرسش ها در این کتاب نهفته است

این کتاب را نویسنده محترم آن جناب آقای فرجی برای پایگاه تک کتاب ارسال کرده اند.

زبان کتاب : فارسی

حجم کتاب : 1.5 مگابایت

نوع فايل : PDF

تعداد صفحه : 78

آموزش جن گیری, آیا جن وجود دارد ؟, پایان نامه در مورد جن, تحقیق کامل در مورد جن, ترس ازجن, جن, جن در جامع, جن در جامعه, جن گیری,دانلود عکس ماشین جدید, دانلود کتاب الکترونیکی جن, دانلود کتاب جن, دانلود کتاب جن در پرتو دانش و حقیقت, دانلود کتاب فارسی جن, عکس های جن, کتاب جن, کتاب جن شناسی, کتاب در مورد جن, کتاب فارسی جن, کتاب های پی دی اف جن, کتاب های جن گیری, مقاله کامل در مورد جن,موضوع مقاله جن, نظر مراجع تقلید در مورد جن

مجموعه کتاب های ممنوعه و کمیاب علوم غریبه

درباره dawodr

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

بیوگرافی استاد علوم غریبه شیخ بهایی و کتاب های مشهور وی

بیوگرافی استاد علوم غریبه شیخ بهایی و کتاب های مشهور وی

بیوگرافی استاد علوم غریبه شیخ بهایی و کتاب های مشهور وی استاد ...